Odos problemos?

Jei jūs ar jūsų artimas žmogus turi odos problemų, Derma Shield gali būti atsakymas į jūsų paieškas. Specialiai sukurtas su aukščiausios kokybės sudedamosiomis dalimis, kuris yra ypatingai efektyvus spendžiant įvairias odos problemas ir veikia unikaliai.

Derma Shield: tai jūsų odos problemų sprendimas

Dermatito gydymas

Ieškote kaip išgyti dermatitą? Jei jūs jūsų oda pažeista dermatito, jūs tikriausiai jau kurį laiką ieškote priemonės dermatito gydymui.

Čia Derma Shield kompanijoje, mes iš tiesų suprantame kaip dermatitas gali paveikti visą jūsų gyvenimą. Odos problemos tokios kaip įplyšimai ar įtrūkimai apie jūsų pirštų galiukus, skaudanti, raudona ir suskilinėjusi oda yra ne tik skausminga, bet taip pat ir gėdinga. Net tokie kasdieniški darbai kaip kad prausimasis ar apsirengimas gali paveikti jūsų odą ir ji gali pratrūkti.

Gali būti labai daug priežasčių sukeliančių dermatitą, bet pagrindinis dermatito gydymas  yra kontakto su alergenais užkirtimas. Tokiu atveju jums reikia naudoti apsauginį kremą ar putas.

Dermatito gydymas – gerosios naujienos

Geroji naujiena yra ta, kad remdamiesi atliktais tyrimas, mes galime patvirtinti, kad Derma Shield  turi 87% tikimybę kad jūsų dermatitas bus išgydytas.

Vienas vartotojas pasakė:

„Man draugas labai seniai rekomendavo Derma Shield, bet aš negalėjau rasti jo parduotuvėse. Bet kai radau jį internete, įsitikinau, kad jis tikrai padeda gydyti ir užkirsti kelią sausos pleiskanotos odos atsiradimui, kokia buvo pas mane dėl dermatito ir egzemos. Jis iš tikrųjų suteikia odai elastingumo ir užkertą kelią skausmingam skilinėjimui ypatingai apie pirštų sąnarius ir aš galiu atlikti kasdienius darbus tokius kaip namų tvarkymas ir prausimasis. Be to jis irgi padeda suskilinėjusioms lūpoms. Ačiū labai – dabar aš jau būsiu nuolatinis pirkėjas.“ AW Londonas

Dermatitas (dar kartais vadinamas ir egzema) dažniausiai atsiranda dėl kelių priežasčių, tai gali būti ir genai, odos pažeidimai ir alergija. Dažniausiai tai iššaukia koks nors veiksmas, kurį reguliariai atliekate, pvz. rankdarbiai, valymas, daržininkystė, modelių konstravimas ir plaukimas. Tai gali sukelti sunkią dermatito formą, jei nebus paskirtas tinkamas gydymas.

Odos dermatitas gali būti skirtingo laipsnio. Dažniausiai jis prasideda nuo švelnios su pertraukomis ligos, kurios metu oda dažnai būna labai niežtinti ir atrodo labai sausa, bet gali tapti blogiau. Pažeista oda dažniausiai paraudonuoja ir išsausėja, progresuojant atsiranda bėrimas ir pūslelės, pleiskanojimas bei skilinėjimas ar netgi pabrinkimas (edema). Dėl bakterinės infekcijos tai gali būti ir skausminga. Ilgai trunkantis dermatitas pirštų galuose gali netgi sukelti nagų deformaciją.

Nuolat prižiūrint odą, galima visiškai išsigydyti dermatitą.

Kontaktinis Dermatitas

Ar jus vargina kontaktinis dermatitas?

Jei taip, tai jūs žinote koks skausmingas gali būti kontaktinis dermatitas. Raudonas bėrimas ant jūsų kūno ar rankų, tai ne tik atrodo negražiai ir be to nuolat niežti arba erzina. Skaudančios, sutrūkinėjusios rankos, oda jaučiasi lyg būtų per smarkiai aptempta, nuolatiniai įtrūkimai ar netgi žaizdos.

Atopinis ir kontaktinis dermatitas (egzema) pasireiškia įvairiomis formomis ir daugybe simptomų, pavyzdžiui, odos sudirgimas, paraudimas, niežulys, pleiskanojimas, įdrėskimai, mazgelių susidarymas ir sausa oda.

 

Pagrindinė egzemos priežastis – per didelė imuninės sistemos reakcija, sukelianti odos uždegimą.  Šią reakciją gali sukelti daugybė faktorių, iš kurių dažniausiai pasireiškia genetiniai, aplinkos ir susilpnėjusi imuninė sistema.

 

Deja, bet gali būti daug kontaktinio dermatito priežasčių ir kad surasti jūsų odos problemų priežastį gali užtrukti labai ilgai ir gali tekti atlikti daugybę testų. Netgi po daugybės tyrimų, jūsų gydytojas ar dermatologas, gali nesugebėti nustatyti jūsų kontaktinio dermatito priežasties.

Dauguma žmonių kenčia nuo dermatito, kurio priežastys slypi jų darbe. Tokios specialybės kaip kirpėjos ir floristės yra dažniausiai pažeidžiamos. Bet kiekvienoje darbo vietoje gali būti žalingų medžiagų ar potencialių alergenų, kurie gali sukelti nepageidaujamą odos reakciją.

Čia Derma Shield kompanijoje mes tikrai suprantame kaip kontaktinis dermatitas gali paveikti jūsų kasdieninį gyvenimą ir netgi kartais jis gali būti kankinamai skausmingas. Net kasdieniai namų ruošos darbai ar įprastinės užduotys darbe gali sukelti kontaktinį dermatitą ir paveikti jūsų odą.

Taigi jums reikia naudoti apsauginį kremą arba putas.

Kontaktinio dermatito gydymas – naujausi klinikiniai tyrimai

Geroji žinia yra ta, kad naujausi klinikiniai tyrimai parodė, kad kontaktinis dermatitas gali būti sėkmingai suvaldytas ir netgi visiškai išgydytas, naudojant Derma Shield odos apsaugą tiesiog du kartus per dieną..

Kaip pasakė vienas vartotojas:

Man staiga prasidėjo kontaktinis dermatitas, po kelerių metų darbo maitinimo įstaigoje. Nuolatinis rankų plovimas ir lateksinių pirštinių mūvėjimas visą dieną sąlygojo tai, kad mano pirštai ėmė trūkinėti, prasidėjo niežulys ir pirštų galuose atsirado mažos pūslelės. Vėliau oda išsausėjo, tapo stora ir ėmė luptis. Aš pradėjau bijoti dirbti ir iš tiesų nieko negalėjau dirbti, nes nuolatos trūkinėjo mano pirštų oda.

Aš nuėjau pas gydytoją ir jis išrašė man steroidinį kremą. Tai padėjo, bet netrukus kontaktinis dermatitas vėl atsinaujino, nes aš toliau tęsiau savo darbą. Aš nuėjau vėl pas gydytoją ir jis man vėl išrašė daugiau kremo ir patarė keisti darbą. Mano oda nuo steroidinio kremo tapo labia plona ir man nuolat skaudėjo rankas.

Aš nutariau pasidomėti kontaktiniu dermatitu internete ir radau jūsų puslapį. Aš iš karto užsisakiau Derma Shield priemonę. Mano rankoms pagerėjo jau po pirmojo naudojimo. Dabar šią priemonę jau naudojo savaitę ir mano rankos atrodo taip kaip anksčiau! Jos išgijo ir oda nustojo trūkinėti, niežtėti ir t.t. Jos dabar tokios švelnios. Aš taip džiaugiuosi, kad radau šią priemonę ir ateityje aš ją tikrai naudosiu!
SR Lincolnshire

Kontaktinį dermatitą (kitaip vadinamas egzema) dažnai sukelia įvairios priežastys, tai gali būti ir genetika ir išoriniai veiksniai.

Derma Shield negali pakeisti jūsų genetikos, tačiau gali apsaugoti jūsų oda nuo nepageidaujamos alergijos. Derma Shield taip pat suteikia pagalbą ir esančiam dermatito protrūkiui ir gali efektyviai sumažinti ar visiškai pašalinti simptomus.

Kontaktinis dermatitas gali būti skirtingo sunkumo lygio, priklausomai nuo žmogaus ir nuo aplinkos faktorių. Jei lengva dermatito formą paliksite negydomą, ji labai dažnai gali pablogėti ir jūsų oda taps sausa, sopanti.

Rūpestingai prižiūrint odą, pažeistą kontaktinio dermatito, galima visiškai pasveikti.

Sutrūkinėjusi pirštų oda

Sėkmingai gydo sutrūkinėjusią pirštų odą.

Sausa suskilinėjusi rankų oda gali būti ypatingai skausminga ir už jos glūdi paslėpta problema. Jei norite išsigydyti sutrūkinėjusius pirštus bei odą, tuomet pirmiausiai jums reikia nustatyti priežastį.

Sutrūkinėję pirštai bei sausa sutrūkinėjusi oda greičiausiai yra viena iš egzemos formų ar galbūt rezultatas to, kad nuolat kontaktuojate su dirgikliais. Deja jei jūsų oda yra sausa ir žaizdota, jūsų simptomai dažniausiai pablogėja šaltais žiemos mėnesiais. Kai kuriems žmonėms gali pablogėti ir net prasidėti uždegimas ar kraujavimas.

Dirbas namuose ir sode gali tik pabloginti situaciją. Pradedant tiesiog dulkių erkutėmis ir baigiant namų ruošos produktų sudėtinėmis dalimis, jūsų odą gali veikti daugelis alergenų. Netgi darže nėra poilsio, žemė, augalai ir daržo preparatai gali sukelti dermatitą, kurio požymiai ir yra sutrūkinėjusi pirštų oda ir bėrimas.

Švara žinoma yra labai svarbu, bet kai kurių žmonių oda taip pat kenčia ir nuo kvapų ar kitų sudedamųjų dalių naudojamų muiluose bei prausikliuose.

Tai koks yra geriausias kelias išgydyti sutrūkinėjusią pirštų odą?  Jums reikia ir drėkinti odą ir taip pat apsaugoti nuo dirgiklių.

Kaip vienas vartotojas pasakė:

“Aš esu nuolatinis Derma Shield vartotojas ir  noriu papasakoti kodėl aš jį naudoju ir kodėl jis taip padeda.

Aš dirbu langų valytoju ir visais metų laikais aš dirbu lauke ir visada mano rankos yra šlapios. Prieš pradedant naudoti šį kremą, aš pastebėjau, kad mano naudojamos priemonės, vanduo ir šaltas oras išsausino mano odą. Ji taip pat paraudo ir pradėjo pleiskanoti bei mano pirštų galiukai pradėjo skilinėti. Aš suprantu, kad mes vyrai turime būti stiprūs – bet tai buvo taip skausminga!

Dabar kai aš pradėjau reguliariai naudoti Derma Shield, mano oda išlieka elastingą ir tuo pačiu apsaugau ją nuo aplinkos poveikio. Aš turiu pasakyti, kad buvau skeptikas, nes išbandžiau labai daug kremų, bet šis kremas iš tiesų padeda. Aš jį tepu 3-4 kartus per dieną ir mano rankos vis dar nuolatos šlapios, mano oda išlieka ideali bet kokiomis oro sąlygomis.

Dabar aš visiems pasakoju apie Derma Shield.”  M.D. (Londonas)

 

Sausos, niežtinčios odos gydymas

Jei jus kankina sausa niežtinti oda, jūs be abejo jau išleidote gausybę laiko ir pinigų ieškodami idealaus kremo.
Ir tikriausiai jau iš patirties žinote, kad kasymasis iš tikrųjų nėra pats geriausias gydymo būdas. Kasymasis dažniausiai tik dar labiau sudirgina odą – ir kitą kartą norisi kasytis dar labiau ir ilgiau. Ir netrukus būsite įsukti į nesibaigiantį ratą – niežėjimas-kasymasis-niežėjimas.

Nuolatinis kasymasis vienoje vietoje gali tik sukietinti pažeistą vietą ir tai gali privesti prie dar sunkesnių odos problemų.

Geriausias sprendimas gydant sausą odą yra nuolat naudoti aukščiausios kokybės bekvapę drėkinamąją priemonę. Tokios priemonės naudojimo tikslas yra padidinti vandens kiekį, kad išlaikyti odą švelnią ir elastingą.

Taigi kai drėkinate odą, jūs taip pat sumažinate niežulį. Ir drėkinamieji kremai, kurių sudėtyje yra alavijo yra labai naudingi šiuo atžvilgiu ir labai padeda sausai niežtinčiai odai. Jūs taip pat turite vengti šalčio bei vėjo. Praustis trumpai šiltoje vonioje ar po dušu vietoj to kad ilgai mirkti vonioje, nes tai veikia jūsų odos hidrataciją.

Naudokite švelnias bekvapes prausimosi priemones, kad išvengti tolimesnio odos dirginimo. Taip pat atpažinkite ir venkite alergenų, kurie kaip žinote gali paveikti jūsų odą.

Kaip vienas Derma Shield vartotojas pasakė:

„Aš neseniai nusipirkau Derma Shield flakoną. Aš naudoju jį jau apie dvi savaites, bet rezultatai yra neįtikėtini. Man nustatytas sunkios formos dermatitas jau maždaug 6 metus ir jis jau plito žemyn mano riešais. Aš turiu labai sausą odą su mažomis vandeningomis pūslelėmis ant rankų ir mano oda yra labai sutrūkinėjusi bei niežtinti.

Nuo tada kai aš pradėjau naudoti jūsų priemonę, aš džiaugiuosi iš tiesų normaliai atrodančiomis rankomis. Mano oda dar šiek tiek sausoka, bet aš dabar galiu jau lankstyti pirštus ir jie netrūkinėja ir neskauda. Aš išbandžiau viską, ką man paskyrė daktarai ir netgi kai kurie produktai palengvino mano būklę, bet niekada nebuvau patyręs tokio pagerėjimo.” K.W. (West Midlands)

Sausa Oda

Sausos odos gydymui kartais būna stebuklingų pagijimų. Žinoma, yra labai daug kremų ir losjonų, kurie iš tiesų padeda iki tam tikro laipsnio. Tačiau kuris yra geriausias jums?

Pagrindinis tikslas bet kurio sausos odos gydymo yra atstatyti natūralų odos drėgnumą ir padėti išlaikyti tinkamą drėgnumo lygį.

Kūno vietos, kur dažniausiai išsausėja oda

Rankos, ypatingai ties krumpliais, dažnai ši vieta kenčia labiausiai. Žaizdoti krumpliai gali būti labai skausmingi. Šiuo atveju geras sausos odos gydymas gali labai pagerinti būklę.

Kita vieta yra vieta po keliais, blauzdos, rankos ir galvos oda. Šios vietos gali būti labai sausos, pleiskanoti. Ir tinkamai pasirinkus gydymą, tai gali būti labai veiksminga.

Pasirinkite sausos odos gydymo priemonę atsakingai

Jei jus kankina sausa oda, į ką turėtumėte atkreipti dėmesį renkantis kremą?

Tai turi būti komfortiška naudoti, nes jei naudosite priemonę kuri palieka jūsų odą riebaluotą ar užkimštą, tai nebus malonu.

Taip pat jums būtinai reikia priemonės, kurioje nėra kvapiųjų substancijų, nes tai gali tik suerzinti odą. Ši taisyklė netinka daugumai kremų ir losjonų.

Be to ieškokite produktų, kuriuose nėra steroidų. Tai ypač svarbu naudojant priemones veidui, nes ilgalaikis priemonių su steroidais naudojimas gali suploninti jūsų odą.

Derma Shield yra vandens pagrindu sukurtos putos, kurios yra bekvapės ir be steroidų.

Kaip vienas vartotojas pasakė:

“Kuo ilgiau aš naudoju šį produktą, tuo labiau patenkintas esu.

Pirmiausia jo užtepu ryte ir dar kelis kartus dieną. Aš žinau, kad jis turėtų veikti 6 valandas. Mano oda yra tokia sausa, kad aš Derma Shield naudoju vietoj rankų kremo dienos metu (Kiti kremai, kurie tai pat padeda nėra man labai priimtini, nes yra per sunkūs – man patinka kai mano rankos yra švarios ir neriebaluotos)“
M.C. (Buckinghamshire)

Tatuiruočių priežiūra

Tatuiruočių priežiūra yra tokia pat svarbi kaip ir tinkamai pasirinkti meistrą, kuris jums sukurs tatuiruotę. Turėti tatuiruotę yra matyt vienas matomiausių saviraiškos būdų. Tai pasako daug apie jus ir kas jūs esate, tdėl labai svarbu tinkamai prižiūrėti tatuiruotę nuo to momento kai išeisite iš salono.

Tatuiruotė yra atvira žaizda, kuri turi būti laikoma švari ir apsaugota nuo infekcijos. Taip kaip ir su bet kuria atvira žaizda, taip ir su tatuiruote reikia elgtis taip, kad sumažinti infekcijos tikimybę bei užtikrinti kad tatuiruočių meistro darbas nenueitų niekais. Užkrėsta tatuiruotė ne tik labai skauda, bet taip pat gali sukelti sunkią ligą. Be to tatuiruotės užkrėtimas gali turėti didelę įtaką tam, ką jūs norėjote turėti and savo kūno ir kas lieka po to, kai pasveikstate po infekcijos.
Dauguma tatuiruočių meistrų sutinka, kad kuo greičiau užgyja tatuiruotė, tuo ryškesnės bus spalvos ir ilgiau išliks neišblukusios.. Jei ant žaizdos užsideda šašai ir paskui trūkinėja, tuomet jūsų tatuiruotė gali pavirsti visiška makalyne ir blogiausiu atveju gali prireikti chirurginės operacijos, kad ją visiškai pašalinti.

Kaip vienas Derma Shield vartotojas pasakė:

“…..Darydamasis paskutinę savo tatuiruotę, praleidau 21 val. kėdėje, tad aš žinau kad reikalinga rūpestinga priežiūra po to. Praeityje aš naudojau [produkto pavadinimas pašalintas], bet pastebėjau kad jį gana sudėtinga naudoti ir kur beprisiliestų palieka lipnias dėmes. Kai tik mestras Brent baigė mano paskutinę tatuiruotę, aš iš karto užtepiau Derma Shield priemonę ir paskui dar pakartojau 3-4 kartus per dieną. Naudojant Derma Shield nepastebi, kad jis yra ir taip pat jis nepalieka jokių dėmiu ant baldų ar rūbų. Kas mane labai nustebino, tai kad tinimas praėjo labai greiati ir negalėjau atsistebėti kaip greitai sugijo mano tatuiruotė…..” GD Bedford